Konkurs powiat koniński

05/06/2017

Rozstrzygnięto i wręczono nagrody w Konkursie Recytatorskim im. ks. Jana Twardowskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu konińskiego oraz w konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych Moja mała Ojczyzna, które odbywały się pod patronatem Senator RP Margarety Budner i Posła na Sejm RP Ryszarda Bartosika.

W konkursie plastycznym Moja mała Ojczyzna

w kategorii klas I – III nagrody otrzymali:

 

  • Piotr Sobiegraj ze Szkoły Podstawowej w Ślesinie,
  • Amelia Kałużna ze Szkoły Podstawowej w Paprotni,
  • Hanna Czapla z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sokółkach.
  • Wyróżnienia wręczono:
  • Hubertowi Kobierskiemu z Zespołu Szkół Nr 1 w Koninie,
  • Gabrieli Janiak ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Koninie,
  • Roksanie Borek z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozarzewie,
  • Lenie Żerkowskiej ze Szkoły Podstawowej w Modle Królewskiej

 

W kategorii klas IV – VI nagrody otrzymali:

  • Gracjan Pawłowski ze Szkoły Podstawowej Nr 8 w Koninie,
  • Filip Jesiołowski z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozarzewie,
  • Julia Gawrońska z Zespołu Szkół w Sławsku.
  • Wyróżnienia wręczono:
  • Wiktorii Muszyńskiej z Zespołu Szkół Nr 3 w Mąkolnie,
  • Natalii Kostańskiej ze Szkoły Podstawowej w Sompolnie,
  • Izabeli Leśniewskiej ze Szkoły Podstawowej w Kazimierzu

W Konkursie Recytatorskim im. ks. Jana Twardowskiego,

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych nagrody otrzymali:

  • Mikołaj Karasiński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie,
  • Hubert Pieczyński z Zespołu Szkół CKU w Koninie,
  • Alicja Szafrańska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie

 

W kategorii szkół gimnazjalnych nagrody otrzymali:

  • Szymon Torczyński z Zespołu Szkół w Grodźcu,
  • Mariusz Wieczorek z Zespołu Szkół w Rychwale
  • oraz Julia Kuźnik z Gimnazjum Nr 5 w Koninie,
  • Maria Dubowska z Gimnazjum w Wilczynie.

Wyróżnienia wręczono:

  • Oldze Gradeckiej z Gimnazjum w Golinie i Marii Ławniczak z Gimnazjum Nr 6 w Koninie.

Atrakcyjną nagrodą dla uczestników nagrodzonych i wyróżnionych w obu konkursach, oprócz dyplomów i książek, była wycieczka do Senatu RP organizowana przez Senator Margaretę Budner.