Wyniki konkursu: Najładniejsza kartka Wielkanocna

Wyniki konkursu: Najładniejsza Kartka Wielkanocna
10/03/2018

10 marca br. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła Konkurs pt. „Najładniejsza kartka Wielkanocna”, którego organizatorem była Margareta Budner -Senator RP.
W konkursie plastycznym „Najładniejsza kartka Wielkanocna” udział wzięło ponad 2140 prac plastycznych, z których nie wszystkie zostały przekazane do oceny Komisji konkursowej ze względu na naruszenia zapisów zawartych w regulaminie.

W grupie I – przedszkola nagrody otrzymali:
1 miejsce: Agata Karbowska z przedszkola Samorządowego nr 4 „Tęczowe” w Turku
2 miejsce: Gabriela Pińkowska z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole
3 miejsce: Lilien Djabali z Przedszkola nr 32 z oddziałami integracyjnymi w Koninie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Bogusza Magierowskiego z Przedszkola nr 25 „Bajka” w Koninie
2. Gabrieli Urbaniak z Przedszkola Samorządowego nr 7 im. Misia Uszatka w Turku
3. Leny Bocian z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Żdżarach
4. Martyny Kołodziejskiej z Przedszkola Publicznego w Powierciu

W grupie II – uczniowie kl. I –III szkół podstawowych nagrody otrzymali:
1 miejsce: Alicja Dryja ze Szkoły Podstawowej w Sadlnie
2 miejsce: Michalina Lorkowska ze Szkoły Podstawowej w Paprotni
3 miejsce: Nataniel Pieczyński ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koninie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Nadii Lewickiej ze Szkoły Podstawowej w Koźminie
2. Bartosza Ziemiańskiego ze Szkoły Podstawowej w Barłogach
3. Natalii Jaśkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Przykonie
4. Jagody Świderskiej ze Szkoły Podstawowej w Kościelcu

W grupie III – uczniowie kl. IV–VI szkół podstawowych nagrody otrzymali:
1 miejsce: Maria Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole
2 miejsce: Natalia Gilewska ze Szkoły Podstawowej w Łuczywnie
3 miejsce: Igor Sochacki ze szkoły Podstawowej nr 1 w Kole

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Szymona Szafrańskiego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole
2. Oliwii Walasek ze Szkoły Podstawowej w Piekarach
3. Koroliny Kędzierskiej ze Szkoły Podstawowej w Piekarach
4. Konrada Dominiaka ze Szkoły Podstawowej w Piekarach

W grupie IV – uczniowie kl. VII szkół podstawowych i gimnazjów nagrody otrzymali:
1 miejsce: Daria Prusinowska ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie
2 miejsce: Oliwia Stanisławska ze Szkoły Podstawowej w Żdżarach
3 miejsce: Iga Koszal ze Szkoły Podstawowej w Morzyczynie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Pauliny Ratajczyk z Zespołu Szkół w Przykonie
2. Natalii Bamberskiej z Zespołu Szkół w Przykonie
3. Oriany Pławińskiej ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie
4. Alicji Knychalskiej ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie

W grupie V – uczniowie szkół ponadpodstawowych nagrody otrzymali:
1 miejsce: Weronika Dąbrowska z III LO w Koninie
2 miejsce: Anna Kowalska z III LO w Koninie
3 miejsce: Zofia Turska z I LO w Koninie

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Martyny Krzyżanowskiej z III LO w Koninie
2. Dominika Pietrzaka z III LO w Koninie
3. Anny Marciniak z III LO w Koninie
4. Weroniki Fedorowicz z II LO w Koninie

W grupie VI – osoby niepełnosprawne nagrody otrzymali:
1 miejsce: Marianna Świderska z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Paprotni
2 miejsce: Karol Śmiatłowski z ŚDS w Żeronicach
3 miejsce: Magdalena Mikołajczyk ze Szkoły Specjalnej Przyspasabiającej do Pracy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Turku

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Michała Nadolskiego ze Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Sintur
2. Marcina Nowinowskiego ze Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Sintur
3. Dawida Kuśmierczaka ze Szkoły Specjalnej Przyspasabiającej do Pracy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Turku
4. Mateusza Zaręby ze Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Sintur

W grupie VII – osoby dorosłe nagrody otrzymali:

1 miejsce: Maria Krysiak ze Stowarzyszenia Klub Seniora „Trzecia Zmiana”
2 miejsce: Jolanty Krawczyk – Poszwa gmina Golina,
3 miejsce: Anna Rąbczewska-Podsiadła ze Stowarzyszenia Klub Seniora „Trzecia Zmiana”

Wyróżnienia otrzymały prace następujących uczestników konkursu:
1. Kazimierza Chwacińskiego z Konina
2. Beaty Jabłońskiej z Brzeźna
3. Krystyny Kulińskiej ze Stowarzyszenia Klub Seniora „Trzecia Zmiana”
4. Karoliny Guźniczak z Witnicy

Wyróżnienia specjalne otrzymali:
1. Wojciech Staszak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie
2. Amelia Gadomska z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Turku
3. Natalia Szymczak ze Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Sintur
4. Martyna Lewandowska ze Szkoły Podstawowej w Przedczu
5. Filip Walczak ze Szkoły Podstawowej w Żdżarach
6. Gabriela Dworzańska ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie
7. Malwina Macińska ze Stowarzyszenia na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej Sintur
8. Julia Zalewska ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu
9. Dominika Płoszka z III LO w Koninie
10. Alicja Bryl ze Szkoły Podstawowej w Dąbiu

Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym w poszczególnych grupach składam serdeczne gratulacje. Dziękuję za tak duże zainteresowanie konkursem (szczególnie w najmłodszych grupach wiekowych). O szczegółach wręczania nagród zostaną Państwo poinformowani indywidualnie.